Nowa ja razy dwa

Jeśli byliście u mnie wcześniej i jesteście teraz, to widzicie zmiany :) W końcu! Już naprawdę od dawna chciałam coś zmienić, ale moje zdolności graficzne są bliskie zeru, a i grzebanie w szablonach i innych hateemelach jakoś mnie nie kręci (ale wnętrza lubię urządzać, żeby nie było :)). I wtedy pojawiła się ONA, Natalia! I zmieniła moje oba (!) blogi - Targetową i Szufladopółkę. 
A do Targetowej mi nawet moje wymarzone logo à la kod kreskowy.
Ale po kolei. Po pierwsze to ekspresowa dziewczyna. Szybko się odezwała, po drugie konkretna - w mig pojęła o co mi cho... i stworzyła to, co chciałam. A co chciałam?Moje blogi różną się od siebie tematyką i choć na każdym okrywam cząstkę siebie, to inną... Dlatego nie chciałam ich łączyć w jeden, ale chciałam, by były spójne, w jednym stylu. I są. 

Skoro to jakby moje dwie twarze - to są zrobione jak odbicie lustrzane. W Szufladopółce boczny pasek jest po prawej, w Targetowej po lewej. A co najważniejsze mam piękne odnośniki z jednego bloga na drugi.

Co poza tym? Parę drobiazgów, które są tak ważne... 

Jest czysto, przejrzyście i przestronnie. Jest czarno-biało, jak chciałam, ale znalazło się miejsce dla mojego ukochanego turkusu, znajdziecie go w menu - po najechaniu na wybraną kategorię i w przycisku Czytaj dalej.
 Są i delikatne, stonowane, ale widoczne ikonki do social.
W najbliższym czasie pewnie będzie jeszcze trochę zmian - pewnie w menu, tam coś pogrzebię już sama. A potem dużo cięższe zadanie. Trzeba będzie popracować nad treścią, promocją i systematycznością. No dobra, nie będę oszukiwać samej siebie. Bezpieczniej powiedzieć - aktywnością ;). 
 

Mam nadzieję, Moi Drodzy Czytelnicy, że będziecie chętnie tu wracać.
PS: Ten post ukazał się również na moim drugim blogu - Szufladopółka, gdzie piszę o świecie mediów. Tam też Was zapraszam. Jest inaczej, ale wciąż u mnie.

A Tobie Natalio - wielkie, wielkie dzięki! W końcu czuję się u siebie naprawdę dobrze!

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładny :) Lecę na ten drugi blog.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny :) Lecę na ten drugi blog.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo przejrzyście:) Miłego pisania! Przyjemności z blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo tu u Ciebie ładnie - klasycznie, prosto, ze smakiem. Ja nad swoim też długo pracowałam, bo ciągle coś mi nie pasowało. Teraz też chętnie wprowadziłabym zmiany, ale jeszcze nie wiem w jakim kierunku to poprowadzić :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Targetowa