Oglądaj Mikołajkowy Blok Reklamowy

Co robicie dziś o 18.45? Czy jak powiem, że ja zamierzam oglądać telewizję będzie to oznaczało, że moje życie towarzyskie kuleje? Wytłumaczę więc, że wczorajsze wieczór i noc były bardzo atrakcyjne, a to co mam zamiar zrobić dziś a) połączy przyjemne z pożytecznym b) zajmie raptem pięć minut. I Wam też radzę spędzić je tak jak ja. 
Dlaczego przyjemne? Bo jako reklamożerca nie mogę przepuścić takiej okazji. Będę mogła zachwycać się lub nie zostawiać suchej nitki na tej czy innej kampanii :)
O 18.45 tuż przed Wydarzeniami na Polsacie zostanie wyemitowany specjalny Mikołajkowy Blog Reklamowy. Ta akcja jest już organizowana po raz jedenasty. Od jakiegoś czasu otwiera się też na internautów -  blok  będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach ipla na komputery, tablety oraz smartfony.
Dlaczego pożyteczne? Bo im więcej widzów zasiądzie przed telewizorami, tym więcej pieniędzy trafi do potrzebujących, podopiecznych Fundacji Polsat. Wpływy zostaną policzone na podstawie wyników oglądalności, środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.
Do akcji co roku przyłączają się znane osobistosci, w tym Krzysztof Kowalewski, który wciela się w Mikolaja.


Do tej pory wpływy z Mikołajkowego bloku reklamowego wyniosły 12 milionów złotych. Rekord padł w 2012 roku - do podopiecznych Fundacji trafiło 2 071 098,68 zł. Może w tym roku go pobijemy?
Więc skoro już macie siedzieć przed tlewizorem i bezmyślnie zmieniać kanały pilotem - tym razem zatrzymajcie się na kanale, na którym będą leciały reklamy - najlepiej na Polsacie.

Mikołajkowy Blog Reklamowy,
Kupuję,
Targetowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Targetowa