T-Mobile jeździ ciężarówkami Coca-Coli

Siadłam sobie ja pewnego cudnego wieczora przed telewizorem i myślę: pierwszy listopada minął, jak nic czas na świąteczne reklamy i Last Christmas w radiu. Pomyślałam i zobaczyłam. Ciężarówkę Coca-Coli, do której wsiadali Mikołaje z T-Mobile."W tym roku zaczynamy pierwsi". Mówią. A ja się gotuję. Na wirtualnemedia.pl czytam, że chodzi im, że są piersi w branży telekomunikacyjnej, ale ja jakoś tego nie dosłyszałam. I jakoś ciężarówka (pomalowana dla niepoznaki na różowo) nie kojarzy mi się z reklamami innych telefonii, tylko z Coca-Colą (która zresztą też już działa, ale o tym osobny post).

Tak się złożyło, że jeden z pierwszych moich postów na tym blogu też dotyczył T-Mobile, kiedy "ukradli" Mozila i Prokopa od Play [KLIK]. I mi to nie podeszło. Tym razem podobnie. A szkoda, bo śpiewający Tomasz Kot w warsztacie stolarskim czy samochodowym wpadł mi do ucha... Jednak ciężarówki to przegięcie. Ja oczywiście wiem, że takie przepychanki między markami były są i będą. Może jestem nieobiektywnie zapatrzona w Coca-Colę i dałam jej monopol na moją świąteczną radość. Nie wiem, nic na to nie poradzę, ja tych ciężarówek T-Mobile,

Nie kupuję, Targetowa

10 komentarzy:

 1. Jak Pepsi podebrała Mikołaja to było zabawne - T-Mobile nie jest. I mogli choć trochę poczekać, okres świąteczny naprawdę nie ucieknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, to było w okresie letnim, a "pożyczony" Mikołaj zaznaczył, że jest na wakacjach. No i branża ta sama. Wszystko się kupy trzymało. A tu? Nie wiem, czym kierowali się kreujący tę kampanię T-Mobile.
   /Pozdrawiam,
   Targetowa

   Usuń
 2. T-Mobile cóż mało dobrego o nich mogę napisać, ale pomysł na różowego tira i Wesołych Świąt to już porażka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie udało im się, delikatnie mówiąc...
   /Pozdrawiam,
   Targetowa

   Usuń
 3. O matko... ta różowa ciężarówka faktycznie budzi od razu skojarzenia z Coca-colą :D Oryginalność w cenie ;) A Coca-Cola pewnie tylko na tej nieudanej akcji zyska...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie przede wszystkim przerażają te reklamy świąteczne na początku listopada

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też nie kupuję, ani T-Mobile ani Coca-coli;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja muszę przyznać, że reklama coli co roku make my christmas ;)

   Usuń

Copyright © Targetowa